Producenci
Przeglądaj produkty według producentów.
Zwroty i reklamacje

Zwroty i wymiany

 

§ 6. ODSTĄPIENIE OD UMOWY PRZEZ KONSUMENTA

  1. Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez  podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy.

2.    Konsument może odstąpić od umowy, informując Sprzedawcę: FIRMA KRZYMIŃSKI ROBERT P W REMIKS, ul. Jagiellońska 12, 41-200 Sosnowiec, , e-mail:  sklep@remiks.com.pl  o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Konsument może złożyć oświadczenie korzystając z następującego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

 

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

………………………

Miejscowość, data

………………………………………

 

Imię i nazwisko konsumenta

 

………………………………………

 

………………………………………

Adres konsumenta

                                                                                              Adresat:          

 

                                                                       FIRMA KRZYMIŃSKI ROBERT P W REMIKS 

                                                                                 ul.Jagiellońska 12, 41-200 Sosnowiec

                                                                                  e-mail: sklep@remiks.com.pl 

 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

 

Ja, ………………….……………niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy:  ……………………………………………………………………..…………………………..

……………………………………………………………………..…………………………..

 

Data zawarcia umowy ………………………………………..……………….

 

……………………………………

Podpis konsumenta

(jeśli formularz jest przesyłany 
w wersji papierowej)

 

  1. Do zachowania terminu do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłanie przez Konsumenta informacji dotyczącej wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  2. W przypadku odstąpienia od umowy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca otrzymał oświadczenie Konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy, zwróci Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności.
  3. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Konsument nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
  4. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
  5. W razie odstąpienia od umowy jest ona uważana za niezawartą. Konsument powinien niezwłocznie odesłać lub przekazać Produkt Sprzedawcy, na adres FIRMA KRZYMIŃSKI ROBERT P W REMIKS, ul. Jagiellońska 12, 41-200 Sosnowiec, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeśli Konsument odeśle rzecz przed upływem 14 dni.
  6. Konsument będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 180 zł za miejsce paletowe.
  7. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości Produktu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl